Závěr žáků v zimní přípravě v Bojkovicích

10.03.2013 15:20

Čtvrtek 7. 3. 2013

Slovácká Viktoria Bojkovice         -TJ SOKOL Újezdec – Těšov                  20 : 5

Na čtvrteční odpoledne jsme využili pozvání vedení mladších žáků z Bojkovic a odehráli přátelský zápas v tamní hezké sportovní hale.

Výsledek sice vypadá katastrofálně, ale vzhledem k tomu, že domácí hrají v „kraji“, navíc trénují po celou zimu a v tuto dobu nastupují i v satelitních turnajích, možno vystoupení našich kluků brát jako celkem pozitivní.

Sice jsme dostali branku už v 7. vteřině, ihned po špatném úvodním rozehrání a do 11. minuty už prohrávali 5 :0.

Pak se naši přece jenom otřepali a začali si vytvářet své šance. Domácí měli stálou převahu, ale Ondra a spol. už během dalších minut nebyli takovými „jelimány“ jako z kraje zápasu, který se hrál na tři části – 30, 30 a 15 minut.

V utkání se z naší strany nejvíce zviditelnili střelec většiny branek Filip Lekeš, Ondra Srník v brance (i když měl pár slabších chvilek), bojovník Leoš Bachůrek, v druhé části Marek Vaškovic.

Ale radost pohledět byla hlavně na přístup a výkony Káji Řeháka a Kuby Hlinského. Nejmladších hráčů týmu.

Zimní příprava, která znamenala účast v několika zimních turnajích a přátelících v halách, dneškem pro kluky skončila.

Od pondělí 11. března už se začíná trénovat v areálu našeho fotbalového hřiště.

Sestava: Ondra Srník, Marek Vaškovic, Filip Lekeš, Kuba Kubáň, Kája Řehák, Míša Daněk, Leoš Bachůrek, Martin Kelíšek, Adam Stojaspal, Marek Brulík, Kuba Hlnský, Míša Kundrata

Naše branky:

27. minuta - Filip Lekeš prodlužuje Ondrovo rozehrání až do brány domácích - 9 : 1

34. minuta - Filip Lekeš zpracoval Leovo autové vhazování a míč „uklidil“ do domácí branky

- 10 : 2

49. minuta - Marek Brulík z přímého kopu po teči domácího obránce – 13 : 3

58. minuta - Filip Lekeš po autu Míši Kundraty – 16 : 4

67. minuta – Filip Lekeš po přihrávce od Míši Kundraty – 19 : 5

Filip měl i další šance, spolu s ním taky Leoš, Míša Kundrata, Martin, Kuba Hlinský, ale ty zdárně zakončeny, bohužel, nebyly.